מערכת הדיוור דיוורון

יש לנו תוכנית, והיא בדיוק בשבילך!

מערכת הדיוור "דיוורון" מתומחרת בצורה ייחודית לשוק הדיוור, המחיר של המערכת הינו חד פעמי עבור ההתקנה, ולאחר מכן תשלום חודשי רק לחברות השרתים שנמוך משמעותית ממחירי השוק  ולאחר מכן המערכת שלכם לעשות עימה כל מה שתרצו (כמובן בכפוף לתנאי המכירה והרישוי) תוכלו לשלוח עימה כמה הודעות שתירצו לכמה אנשים שתרצו ועם קבצים מצורפים ללא שום הגבלה כמו במייל רגיל.

אז כמה זה תכלס?

אז איך שזה עובד הוא שהמערכת מגיעה בשתי צורות, הצורה הבסיסית כוללת את כל האופציות של המערכת אך יש מיועדת בעיקר ללקוחות קטנים ששולחים עד 100,000 הודעות בחודש (זאת אומרת שנניח יש לך רשימה של 1000 נמענים אז ניתן לשלוח עד 100 פעמים בחודש). מערכת כזאת עולה 4000 שקל תשלום חד פעמי! ותשלום חודשי של כ20-30 דולר לחודש עבור שרתים.

ומה אם אני צריך יותר?

יש לנו גם פתרונות בשבילך, בין לקוחותינו ישנם גם כן כאלה ששולחים כל יום עשרות אלפי הודעות מייל כבדות עם גרפיקה וקבצים מצורפים, עבורם אנחנו מתקינים מערכת חזקה שיכולה לשלוח גם כן עשרות אלפי הודעות תוך דקות!

המחיר של מערכת כזאת הוא משתנה בהתאם לכמות עבודה שהלקוח דורש וזה משתנה לפי הסוג והכמות של הודעות ששולחים, רמת המחירים של מערכת כזאת מתחיל ב10000 שקל ולרוב לא יעבור את ה13,000 שקל, אך כמובן כל מקרה לגופו. התשלום החודשי יישאר כ20-30 דולר כמו במערכת הפשוטה.

 

תוספות אפשריות:

ללקוחות שמעונינים אז יש אופציה להוסיף את התוספות דלהלן:

דף צור קשר שכל הודעה שתישלח שמה תגיע היישר לתיבת האימייל שלכם: 200 שקל.

שיתוף קבצים מתקדם דרך האתר כולל אפשרות להצגת תיקיות לתצוגה מקדימה של הקובץ והורדה כולל מונה הורדות: 250 שקל. 

דף נחיתה קצת מעוצב שכולל את הלוגו שלכם ואת הצבעים שלכם: 230 שקל.